Srpen 2017

ScanMarker Air Animation

26. srpna 2017 v 11:56


Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker Air jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času.


ANOBIC REKLAMA


Katalog zboží | Skenery ScanMarker a Smartphony - Ruční skener ScanMarker Air a Smartphony Blackview.

Ekotester "Green Test" - Ze všech látek, které se dostanou do ovoce a zeleniny z hnojiv, jsou dusičnany nejškodlivější, pokud přesáhnou běžné množství. Dusičnany a dusitany jsou přidávány do masných výrobků během zpracování, aby se omezilo množení bakterií a zvýraznila barva. Trvalý příjem většího množství potravin s obsahem dusičnanů může vést ke zvýšenému riziku rakoviny střev, methemoglobinémie, cukrovky, Alzheimerovy choroby a otravy dusičnany.

Anobic 6000 Deluxe

26. srpna 2017 v 11:24 | Mike Vlasen

Reklama Anobic

Mluvící kapesní překladač Anobic 5000 - Kapesní překladač řeči a vět Anobic 5000 je maximálně přehledný a srozumitelný, s velice pokročilou slovní zásobou. Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Ruční skener ScanMarker Air (Bluetooth) - Ruční skener ScanMarker Air (Bluetooth). Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker Air jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor.


Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000S

26. srpna 2017 v 11:10 | Mike Vlasen


Anobic ReklamaScanmarker Air Banner

26. srpna 2017 v 11:09 | Mike Vlasen


ANOBIC REKLAMARáno, Káva, Elektronický Překladatel, Hudba

10. srpna 2017 v 6:08 | Alex Porp

Elektronické překladače ANOBIC 6000 Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází.


Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem.

Elecktronicky překladač řeči a vět Anobic 7000

10. srpna 2017 v 6:04
Elektronické překladače Anobic 7000 jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.


Scanmarker Air: Scan tài liệu mọi lúc mọi nơi chỉ với một cây bút

10. srpna 2017 v 6:02 | http://baocungcau.net
Một đoạn tài liệu hay từ một cuốn sách, một bài báo cần lưu lại để đọc sau này…, nếu muốn sở hữu tất nhiên bạn phải mua một cuốn sách, mang đi photocopy. Nhưng với cây bút sau đây, bạn không chỉ biến chúng thành tài liệu của riêng bạn, mà còn cho phép chỉnh sửa nếu cầu.
Một hãng công nghệ của Mỹ đã cho ra đời dòng sản phẩm bút scan hiện đại có chế độ chuyển hóa những dòng chữ trên giấy sang thẳng file word mang tên Scanmarker. Với thiết bị cảm ứng ở đầu, cây bút nhỏ nhắn này sẽ giúp bạn "viết" chính xác những gì trên mặt giấy sang dạng văn bản.
Hiệu suất hoạt động của Scanmarker nhanh gấp 30 lần tốc độ đánh máy của một nhân viên văn phòng chuyên nghiệp. Các tín hiệu được chuyển đến bộ xử lí nhanh chóng và gần như ngay lập tức được chuyển sang file word.