Srpen 2017

Ráno, Káva, Elektronický Překladatel, Hudba

10. srpna 2017 v 6:08 | Alex Porp

Elektronické překladače ANOBIC 6000 Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází.


Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem.

Elecktronicky překladač řeči a vět Anobic 7000

10. srpna 2017 v 6:04
Elektronické překladače Anobic 7000 jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.


Scanmarker Air: Scan tài liệu mọi lúc mọi nơi chỉ với một cây bút

10. srpna 2017 v 6:02 | http://baocungcau.net
Một đoạn tài liệu hay từ một cuốn sách, một bài báo cần lưu lại để đọc sau này…, nếu muốn sở hữu tất nhiên bạn phải mua một cuốn sách, mang đi photocopy. Nhưng với cây bút sau đây, bạn không chỉ biến chúng thành tài liệu của riêng bạn, mà còn cho phép chỉnh sửa nếu cầu.
Một hãng công nghệ của Mỹ đã cho ra đời dòng sản phẩm bút scan hiện đại có chế độ chuyển hóa những dòng chữ trên giấy sang thẳng file word mang tên Scanmarker. Với thiết bị cảm ứng ở đầu, cây bút nhỏ nhắn này sẽ giúp bạn "viết" chính xác những gì trên mặt giấy sang dạng văn bản.
Hiệu suất hoạt động của Scanmarker nhanh gấp 30 lần tốc độ đánh máy của một nhân viên văn phòng chuyên nghiệp. Các tín hiệu được chuyển đến bộ xử lí nhanh chóng và gần như ngay lập tức được chuyển sang file word.