Ruční skener ScanMarker Air a Smartphon Blackview P2

23. března 2017 v 20:24 | ECTACO

Ruční skener ScanMarker Air a Smartphon Blackview P2...

Levný model má na první pohled slušné parametry, pochlubit se může i celokovovým tělem. Telefon nabídne 5,5″ displej s Full HD rozlišením, 4 GB operační paměti a interní úložiště s kapacitou 64 GB. Uvnitř na frekvenci 1,5 GHz tiká osmijádrový procesor s čipsetem od MediaTek. O dlouhou výdrž se stará, na dnešní poměry, obrovská 6 000 mAh baterie...

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho mobilního telefonu. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.


Skener ScanMarker Air jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 40 jazycích. Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.
Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem Android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času.
_________________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama