Březen 2017

Ruční skener ScanMarker Air a Smartphon Blackview P2

23. března 2017 v 20:24 | ECTACO

Ruční skener ScanMarker Air a Smartphon Blackview P2...

Levný model má na první pohled slušné parametry, pochlubit se může i celokovovým tělem. Telefon nabídne 5,5″ displej s Full HD rozlišením, 4 GB operační paměti a interní úložiště s kapacitou 64 GB. Uvnitř na frekvenci 1,5 GHz tiká osmijádrový procesor s čipsetem od MediaTek. O dlouhou výdrž se stará, na dnešní poměry, obrovská 6 000 mAh baterie...

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho mobilního telefonu. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.


Skener ScanMarker Air jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 40 jazycích. Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.
Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem Android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času.
_________________________________________________________________________________________________

Prezentace (slideshow) : Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

23. března 2017 v 20:14 | ECTACO

FOTOALBUM.EU

Prezentace (slideshow): http://cz.fotoalbum.eu/ECTACO/a880143ECTACO Reklama_______________________________________________________________________________________


Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami)

23. března 2017 v 20:08 | ECTACO
Original by: www.thoughtco.com
Translate by Yandex.

Pro dětí se speciálními potřebami...


S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami.


Jak přístroj funguje?

Jednoduše klouzat skeneru přes text. Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení. Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody...

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

Elektronicke překladače Anobic

12. března 2017 v 15:07


ECTACO Reklama

____________________________________________________________________________________________________________