Říjen 2016

SrovnaniCen.cz: Mluvici elektronicky slovnik Anobic

30. října 2016 v 9:11 | ectaco

Vytvořil ECTACO v Anobic Translator · 27/10/2016 18:11:00
Tags: SrovnaniCen.cz:, Mluvici, elektronicky, slovnik
Kapesní překladač řeči a vět Anobic TT.
Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Tato dlouho tradovaná pravda nabývá v dnešním multikulturním světě na aktuálnosti a znalost jazyků je nedílnou součástí osobního, profesionálního i kariérního růstu. S výukou jazyků a nejen tím Vám pomůže jazykovy komunikator Anobic TT.

Objednávky bez registrace telefonicky: +420 777333779,
e-mail: info@ectaco.cz

ECTACO CR: Anobic aplikaci...

30. října 2016 v 9:09 | ECTACO
Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 29/10/2016 10:35:00
Tags: ECTACO, Anobic, aplikaci, pro, android, vyuka, prekladac, reci, anobic, prekladac
Anobic aplikaci pro kapesní překladač Anobic TT/Anobic TL/Anobic TSHeureka.cz: ECTACO Anobic TT Deluxe

30. října 2016 v 8:55 | ECTACO
Vytvořil heureka v Kapesní překladač Anobic TT · 29/10/2016 14:35:00
Tags: Heureka.cz:, ECTACO, Anobic, TT, Deluxe

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Elektronický překladač ANOBIC TT Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu...


Heureka: Produkty ECTACO na jednom místě

26. října 2016 v 7:10


ECTACO REKLAMA


Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 Deluxe

23. října 2016 v 8:57 | ECTACO
Elektronické překladače ANOBIC 6000 Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000 Deluxe/ECTACO který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu.
Překladač ANOBIC 6000 Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový, na ploše pracuji jako u klasického mobilního tel.: jednotlivé ikony mohu přenášet na displeji, program se kterým chcete pracovat jednoduše stisknu a mohu začít. Mohu si vydrat, kde se budou ikony nacházet, zda na hlavní ploše či v úložišti. Mohu také přidávat nové, podle vlastního výběru.
Offline hlasové překládání. ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá. (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).Reklama ECTACO
Elektronické překladače

Anobic: Rozpoznání jazyků, s výslovností. Funguje bez wifi připojení!


EKOTESTER Soeks

Kontrola Potravin....