Srpen 2015

Jazyková bariéra aneb...

26. srpna 2015 v 12:26 | Vladimír Macko

www.mladypodnikatel.cz

....Proč je dobře učit se cizí jazyky a jak je využít v byznysu...

Přemýšleli jste někdy nad otázkou, jaké možnosti byste měli, kdybyste pořádně ovládali jeden nebo více cizích jazyků? Odpovědí je, že byste získali mnoho nových možností na světovém trhu, kde byste mohli využít své schopnosti. Využitelnost samozřejmě závisí i na jazyku, který byste ovládali. V tomto článku se dozvíte informace o tom, proč je dobré učit se jazyky a jak to využít.

Komunikace

Česká republika je malá země s malým trhem. Pokud se chcete posunout na vyšší úroveň, je nezbytné začít spolupracovat se zahraničím. Tam ale budete v první řadě potřebovat komunikovat, ať už se zákazníky, dodavateli, akcionáři nebo jinými subjekty. A abyste se domluvili, potřebujete ovládat cizí jazyk.
Při komunikaci se zahraničím se nejčastěji využívá anglický jazyk nebo národní jazyk země, ve které se nachází osoba, se kterou komunikujete. Při online komunikaci, kde využíváte e-mail, vám možná bude stačit i překladač jako Google Translate, ale při bližší spolupráci musíte jazyk ovládat perfektně.

Nabídněte své služby

Pokud ovládáte některý z cizích jazyků na profesionální úrovni, můžete to využít ve svůj prospěch. Můžete začít nabízet své služby. Je mnoho věcí, které můžete dělat. Ať už se jedná o online podnikání nebo vycestování do zahraničí.
Překladatel - Tato práce je velmi žádaná a dokážete se v ní uchytit s různými jazyky, ať už budete překládat texty nebo rozhovory. Na světě je velmi mnoho jazyků a překladatelé jsou zatím nezbytní.
Psaní, programování, design a jiné online služby - Pokud chcete mít větší počet zákazníků, více možností práce, online služby jako jsou výše jmenované vám umožní dostat se i na zahraniční trh. Na internetu je nejvíce využíván anglický jazyk, díky kterému získáte mnoho možností výdělku.
Pracovník v mezinárodním prostředí - Při budování vztahu se zahraničími klienty nebudete muset při online komunikaci perfektně ovládat cizí jazyk. Pokud ale máte zájem o bližší vztahy, což se týká například mezinárodní spolupráce, je mnoho věcí, které jsou potřebné vyřídit v cizím jazyce. Například pokud budete chtít rozšířit svou firmu do zahraničí.
Odejděte do zahraničí - Zahraniční trh nabízí mnoho pracovních možností. Někdy si ani kvalitní pracovník nedokáže najít dobrou práci v České republice. Pokud ovládáte cizí jazyky, je to jednodušší, protože můžete hledat práci v zahraničí, kde je více pracovních nabídek.

Je dobré učit se jazyky

Teď už znáte několik důvodů, kvůli kterým se vám vyplatí učit cizí jazyky. Není to jednoduché, ale pokud už se nějaký naučíte, získáte skvělý obchodní prostředek, který budete moci celý život zdokonalovat a využívat ve svůj prospěch.
Nejlepší je, učit se jazyky už odmalička, ale věřte, že nikdy není pozdě. Pokud jste tak dosud neučinili, možná je nejvyšší čas začít. Co vy na to?

ECTACO Info
LUX2/31 Translator from Ectaco

25. srpna 2015 v 7:02
The breakthrough, award-winning language learning and translation microcomputer Partner LUX2 is here!
Translates anything you say and anything it sees. Also includes text scanning pen for translating exactly what you want from a page. Speech-based free-form translation in 84 languages!

Text-based tools for translation between English and Albanian, Arabic, Armenian, Bosnian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Persian (Farsi), Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Tagalog (Filipino), Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese. Language Teacher for English, Arabic, Chinese, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Persian (Farsi), Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish.
Also enjoy instant access to your favorite content: Listen to music, watch movies, play games, browse the Web, talk to your friends on Skype, stay updated through email, Facebook, Twitter.
Other Features: (A) Pocket-sized. The sleek, lightweight (only 10.8 oz) LUX2 is only 5.2 x 3.9 x 0.9 in. when closed; fits in your pocket. (B) Real human voice. (C) Wi-Fi.
Easily connect without monthly service fees. LUX2 can access the Internet and apps anywhere there's a hotspot. (D) Skype, browser, camera. (E) Language Teacher with speech recognition for accent correction. (F) Virtual keyboards including Smart QWERTY and the other language's character set. (G) Memory card support (microSD and microSDHC) to 32 GB. (H) Android OS. (I) Fully integrated with Google services and YouTube. (J) Expandable. You can search, view, and easily download over 250,000 free apps. (K) Hi-res screen. Brilliant 5″ LCD delivers incredible viewing quality.

Akce ECTACO

25. srpna 2015 v 6:58 | ECTACO CR

Akce: Dárek při nákupu Partner Lux 2 - slovnik Sencor SDN 440!!!

Akce ECTACO: Dárek při nákupu Partner Lux 2 - slovnik Sencor SDN 440!!!

24. srpna 2015 v 20:20 | ECTACO CR
                    Akce: Dárek při nákupu Partner Lux 2 - slovnik Sencor SDN 440!!!
Jsme nejlepší ...Partner Lux 2

21. srpna 2015 v 13:04 | ECTACO CR

SpeechGuard TLX ECTACO

20. srpna 2015 v 5:49 | ECTACO CR
SpeechGuard TLX se hodí nejlépe na cesty do cizích zemí, kde je problém porozumět řeči, ale může být užitečný také jako překladový slovník pro každodenní využití. Překážkou může být nutnost připojení k internetu, protože překládá online v reálném čase.


Hlasový překladač ECTACO

20. srpna 2015 v 5:45 | ECTACO CR
Hlasový překladač ECTACO Partner LUX 2 je užitečným pomocníkem na cestách, online překládá a vyslovuje z desítek zvolených jazyků a současně v boxech vypisuje textově překládané výrazy. Zvládá i jednoduché fráze a překvapuje vysokou úspěšností rozpoznávání zadávaných výrazů i skvělým překladem.


ECTACO CZ - Langauge Learning

20. srpna 2015 v 5:42 | ECTACO CR

Hlasový překladač ECTACO Partner LUX 2

19. srpna 2015 v 15:30 | ECTACO CR
Hlasový překladač ECTACO Partner LUX 2 je užitečným pomocníkem na cestách, online překládá a vyslovuje z desítek zvolených jazyků a současně v boxech vypisuje textově překládané výrazy. Zvládá i jednoduché fráze a překvapuje vysokou úspěšností rozpoznávání zadávaných výrazů i skvělým překladem.


Pomozte svému mozku...

14. srpna 2015 v 12:20 | ECTACO CR

Pomozte svému mozku...Naučte jazyky...#ECTACO: V jakém jazyce se komunikuje na Internetu?

11. srpna 2015 v 6:42 | ECTACO CR

V jakém jazyce se komunikujena Internetu?
1. Angličtina
2. Ruština
3. Němčina
4. Španělština...


Top 10 svetovych jazyku: 1. místo: angličtina

10. srpna 2015 v 13:12 | ECTACO CR

1. místo: angličtina

Podíl počtu anglicky hovořících obyvatel v populaci světa činí celých 25%, tedy jedná se o více než 1,8 miliardy lidí. Angličtina je oficiální jazyk mnoha zemí, jejími mluvčími jsou lidé z celého světa, včetně Nového Zélandu USA, Austrálie, samotné Velké Británie, Zimbabwe a Karibiku, anglicky se mluví v Hongkongu, JAR i v Kanadě.

Nejžádanější cizí jazyky v ČR

10. srpna 2015 v 13:05 | slune.cz

Ve školním roce 2014/2015 byl největší zájem o studium těchto cizích jazyků:

1) angličtina 68 %
2) němčina 18 %
3) čeština pro cizince 4 %
4) španělština 2,5 %
5) ruština 2 %.

Ostatními jazyky dle zájmu byly: francouzština, polština, holandština, portugalština, čínština, italština, slovinština, maďarština a turečtina.


Top 10 světových jazyků ...

10. srpna 2015 v 12:56 | ECTACO CR

Francouzština....

10. srpna 2015 v 12:20 | ECTACO CR


Infografika ECTACO

6. srpna 2015 v 14:38 | ECTACO CR

#ECTACO: Proč se učit další jazyk, protože...