Pomocník na cesty.

17. února 2015 v 15:06
Pokud často cestujete do cizích zemí nebo třeba ve své práci jednáte s cizinci, pak se určitě neobejdete bez nějakého slovníku. Určitě je ale zbytečné u sebe nosit obrovské slovníky v knižní podobě, když můžete využít praktický elektronický slovník, který nezabere skoro žádné místo a hlavně toho umí více najednou!

Přesně takový je elektronický slovník ECTACO Partner Lux 2. Elektronický slovník je užitečný jak na cestách, tak při studiu cizích jazyků. Výhodou překladového slovníku je, že obsahuje stovky tisíc slov plus desítky tisíc nejpoužívanějších vět. Další velice důležitou a praktickou funkcí, zejména u studia cizích jazyků, je hlasový výstup. Určitě je důležité vědět, jak se dané slovo správně vyslovuje.

Elektronický slovník je velice kvalitně zpracován, tělo přístroje je pevné. Displej je velký a ovládání celého přístroje je intuitivní a promyšlené. V menu se snadno pohybuje pomocí dotykového pera. Pokud chcete kvalitní elektronický překladač, na který se můžete spolehnout a nabízí další promyšlené funkce, tak je ECTACO Partner Lux 2 určitě správnou volbou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ectaco ectaco | Web | 19. února 2015 v 7:46 | Reagovat

Ozvučený kapesní překladač ECTACO Partner CZ500T Deluxe

Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní překladač ECz500T je unikátní zařízení založené na technologii společnosti ECTACO s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. U těchto slovníků odpadá například zbytečné hledaní (listování) ve slovníku. Je hezký a kompaktní, je idelální do kapsy. Obrovskou výhodou je možnost fulltextového vyhledávání. Papírový slovník byste fulltextově četli půl roku a stejně by vám některé významy hledaného slova unikly.Slovník používá technologie řeči BTS.

http://www.cz-slovnik.cz/kapesni-prekladac-partner-cz500t-deluxe.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama