Únor 2015


Pomocník na cesty.

17. února 2015 v 15:06
Pokud často cestujete do cizích zemí nebo třeba ve své práci jednáte s cizinci, pak se určitě neobejdete bez nějakého slovníku. Určitě je ale zbytečné u sebe nosit obrovské slovníky v knižní podobě, když můžete využít praktický elektronický slovník, který nezabere skoro žádné místo a hlavně toho umí více najednou!

Přesně takový je elektronický slovník ECTACO Partner Lux 2. Elektronický slovník je užitečný jak na cestách, tak při studiu cizích jazyků. Výhodou překladového slovníku je, že obsahuje stovky tisíc slov plus desítky tisíc nejpoužívanějších vět. Další velice důležitou a praktickou funkcí, zejména u studia cizích jazyků, je hlasový výstup. Určitě je důležité vědět, jak se dané slovo správně vyslovuje.

Elektronický slovník je velice kvalitně zpracován, tělo přístroje je pevné. Displej je velký a ovládání celého přístroje je intuitivní a promyšlené. V menu se snadno pohybuje pomocí dotykového pera. Pokud chcete kvalitní elektronický překladač, na který se můžete spolehnout a nabízí další promyšlené funkce, tak je ECTACO Partner Lux 2 určitě správnou volbou.

Video: Skener C-Pen

16. února 2015 v 14:15
ECTACO Ceska s.r.o.Anglicky mluví jen pětina uchazečů

12. února 2015 v 13:06

Podle dva roky starého průzkumu Eurobarometr se česká aktivní znalost angličtiny řadí na poslední místo ze všech členských zemí Evropské unie, průměr Česku nezvedá ani mladší generace.

Zhruba každý pátý uchazeč o práci (22,7 %) deklaroval na portálu Profesia.cz svou znalost angličtiny jako mírně pokročilou, jen o zlomek menší počet uchazečů uváděl aktivní znalost (19,1 %), bohužel však takřka identický počet (19,5 %) mohlo osvědčit jen základy anglického jazyka. Mezi nejčastěji zmiňovanou jazykovou zdatností se objevila i mírně pokročilá němčina (12,2 %).

ECTACO

FlashCards ECTACO pro Android

11. února 2015 v 11:49

Výuka jazyků zábavnou formou. Výuka je rozdělena do čtyř navazujících her, přičemž v každé se učíte něco jiného? V jedné části se např. slova učíte české ekvivalenty slov anglických, jinde je důraz kladen na grafickou podobu slova. Databáze obsahuje přibližně 3 tisíce základních slov a 4 tisíce slov rozřazených dle jednotlivých oborů.


Recenze Ectaco (www.heureka.cz)

10. února 2015 v 11:10
Ectaco C-Pen 3.5 Bluetooth

http://skenery.heureka.cz/ectaco-c-pen-3_5-bluetooth/1. Ověřený zákazník:

- není co dodat, pracuje naprosto skvěle :-)

2. Vladiír Filip:

- Bezchybné použití.
- Usnadní práci.

3. vladimír

- dobréSpecifikace:

Ruční skener ECTACO/C-Pen 3.5 / Bluetooth / CMOS / 330 DPI / Stříbrný ECTACO/C-Pen 3,5 můžet naskenovat a kopírovat tištěný text do počítače bez omezení! Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Nový Bluetooth design umožňuje skenování až 30 metrů od vašeho počítače nebo mobilního zařízení. Ruční skener Cpen 3,5 Ectaco nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový...

ECTACO Info
www.cz-slovnik.cz