Listopad 2013

Partner ECZ Lux 2. Vánoční dárek od společnosti ECTACO.

21. listopadu 2013 v 14:45
Partner ECZ Lux 2. Vánoční dárek od společnosti ECTACO.
Ozvučený Česko <-> Anglický kapesní překladač Partner ECZ Lux 2
Objednavka (stisknout ):
kód zboží: EC0006

kód zboží: EC0006

Překladač Partner Lux 2
13,990.00 KčPřidat
Jazyk: Čeština <-> Angličtina
Výslovnost: Angličtina, Čeština
Úroveň: Začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí
Edice: ECTACO
Výrobce: Ectaco, Inc., Long Island City, NY 11106, USA
Zaměření: slovní zásoba, zábava
Slovní zásoba: 640.000 slov
Obsahuje: 1x kapesní překladač, adapter AC/DC, PC-Link
Způsob platby: dobírka, faktura
Záruka: 12/24 měsíců
Displej: barevný
Dostupnost: Skladem
Termín dodání: 1 den
OS: Android OS
Běžná cena: 13.990 Kč vč DPH


K elektronickému překladači textu Partner Lux 2 CZ obdržíte navíc jako dárek k vánocům zdarma.Vánoční dárek ECTACO. tel.777333779
1. Příslušenství:

  • Nabíječku do automobilu.
  • Ochranné pouzdro na překladač.
  • Kabel mini-HDMI pro připojení TV a nebo jiného externího monitoru s HDMI vstupem.
Běžná cena: 1 490,- Kč

2. Software:

  • Oboustranný Česko<->Anglický a Česko<->Německý překladač textů bez připojení k síti, s výslovností lektora angličtiny a němčiny. Program pro kontrolu výslovností a Fráze Book který obsahuje 14000 frází.
Běžná cena: 2 490,- Kč
  • Slovník pro PC Česko<->Anglický oboustranný se slovní zásobou 450 000 slov.
Běžná cena: 990,- Kč

To vše na našich stránkách pouze do vyprodání zásob za cenu 13 990,-,- včetně DPH a dopravy.
Elektronické překladače ECTACO
Ozvučený Česko <-> Anglický kapesní překladač Partner ECZ Lux 2

ECTACO CR | Práce je pro jazykově vybavené odborníky

20. listopadu 2013 v 12:20

Znalost angličtiny se stává nezbytností i proto, že většina nových investorů jsou mezinárodní společnosti.

"Chybějí manažeři výroby, procesní inženýři a manažeři kvality se znalostí angličtiny."

Zora Wernerová, agentura Hays Czech Republic

Pokud se absolvent výborně domluví alespoň dvěma cizími jazyky, určitě najde uplatnění v centrech sdílených služeb, poptávka po jazykově vybavených lidech stále trvá.

Elektronicke prekladace
ECTACO

Technický pracovník s cizími jazyky ve vysoké poptávce

20. listopadu 2013 v 7:17
preklad Google

Podle průzkumu platů z personální společnosti Grafton , nejvyšší platy kvalifikovaných pracovníků je v Praze a na severu Čech . Nicméně, v Ústeckém kraji na severu země,nedostatek kvalifikovaných vysokoškolsky vzdělaných kandidátů vedl k růstu mezd . Velké společnosti jsou soustředěny v regionu a společnosti mají tendenci přeplatit pracovníky s cílem přilákat je do regionu.

Průzkum platů také odhalil některé zajímavé trendy . " V technických úloh je znalost cizího jazyka více vyhledávané V oblasti IT a techniky , Angličtina je nutností , . . Zatímco německý je trendy nahoru, zejména v automobilovém průmyslu Ideální je znát dva jazyky , jeden velmi dobře a alespoň nějaké základy prodruhé , " . Podle zástupce z Grafton Technologies, některé společnosti stále častěji žádají o ruských jazykových dovedností , nejlépe u lidí , kteří mají také zkušenosti na ruském trhu .

Nadprůměrné jazykové dovednosti se používají především v call centrech , jejichž počet roste v České republice . Kromě povinné angličtiny, další potřebné jazyky jsou němčina, francouzština, holandština, italština , španělština, polština a skandinávské jazyky , jsou zde i požadavky na turecké , arabština nebo hebrejština .

Farmaceutický průmysl se zobrazuje některé velmi silné vyhlídky v dlouhodobém horizontu . Český farmaceutický trh je jedním z největších ve střední a východní Evropě a zaměstnanosti ve farmaceutickém průmyslu neustále roste v posledním desetiletí . Rostoucí podíl seniorů v populaci ČR je vyhnat spotřebu léků a zdravotnických služeb, a tento trend může být ještě výraznější. Kvalifikovaní kandidáti s prodejní pozadí jsou stále více v poptávce : lidé moci umístit nové produkty rychle a efektivně na trhu, a je schopen komunikovat s lékaři .

Soutěž přilákat a udržet si kvalifikované pracovníky v průmyslovém odvětví výroby dosahuje nových výšin . Největší poptávka je v oblasti strojírenství, elektrotechniky a výroby , procesní inženýři a kvalitní inženýři zejména jsou vyhledávána především profilů. Poptávka po obchodních zástupců v technických oborech se očekává, že bude pokračovat. Firmy obvykle vyžadují alespoň dva roky odborné praxe a příklady z minulých úspěchů . Průmysl se také potýkají s nedostatkem obchodních lidí s technickým vzděláním a plynně anglicky nebo německy . Za účelem vyplnění mezery na trhu práce , některé společnosti nastavení některé programy stáží věnuje čerstvé absolventy vysokých škol .

V bankovním sektoru , drtivá většina pracovních míst byly pro obchodníky v korporátním segmentu a odborných profilů. Ve většině případů , kandidáti museli splnit zkušenosti tři-pětrok " a pokročilou znalost angličtiny . Jako několik velkých bank oznámila snížení počtu pracovních míst , je růst mezd se neočekává .

České stavebnictví zažívá trvalý pokles objemu zakázek , což vede k nižším cenám , které by mohly ohrozit existenci mnoha stavebních firem . Pokud jde o trh s nemovitostmi ( správa , údržba, prodej a financování ) , firmy hledají pro manažery , kteří mají zkušenosti a jazykové znalosti .

Zatímco lidé se středním nebo vyšším vzděláním mají více či méně slibné vyhlídky , dělníci po celé zemi strádá .

ECTACO Česká s.r.o.

Elektronické prekladace .

www.cz-slovnik.cz
www.ectacoinc.cz