ECTACO jetBook Color e-Book 2 (dotykový displej E-Ink Triton 2)

27. března 2013 v 14:35
ECTACO Jetbook Color 2 je elektronická kniha, která má 9,7-palcový barevný dotykový displej E-Ink Triton 2. Rozlišení obrazovky je 1600 x 1200 pixelů, a interakce s ním se provádí pomoci speciálního pera.

Ostatní vlastnosti přístroje zahrnují: procesor s frekvencí 800 MHz, operační systém WinCE 6.0, 4 GB vnitřní paměti a slot pro paměťové karty micro SD kapacitou až 32 GB.Komunikační schopnosti jsou představeny bezdrátovým modulem Wi-Fi. Lithium-polymerová baterie, s baterií 2350 mA / h zajištuje až 10.000 obracení listu na jedno nabití. Obrysové rozměry přístroje jsou 270 x 188 x 11,5 mm, hmotnost - 660 gramů.

Zařízení podporuje spousta formátu (Adobe DRM 9.1, ePub, Mobi, ČLR, RTF, TXT, PDF, FB2, djvu, JPG, GIF, PNG, BMP), ručně psané poznámky v PDF a DJVU souborech a sešitu (s funkcí rozpoznávání rukopisu), Text-to-Speech pro čtení knih nahlas (pouze angličtina), podtržení a zvýraznění textu, reprodukce audio souboru (přes sluchátka nebo vestavěné reproduktory), a mnoho dalších.
Jsou k dispozici knihovna elektronických knih a příručka z různých oborů (matematika, chemie, fyzika, biologie a zeměpis) a systém seřaďování (vyhledávání, hodnocení, seznam nedávno prohlížených, atd.).

Aplikace zahrnují vědecké a finanční kalkulačky, různé jazykové hry a další aplikace. Součástí balení je pouzdro, které lze použit jako stojan. E-kniha ECTACO Jetbook Color 2 je k dispozici v černé a bílé barvě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama