ECTACO Česka s.r.o. | Jetbook Color Deluxe – barevná elektronická kniha (barevný E-Ink)

19. dubna 2012 v 15:27

Společnost ECTACO představila novou verzi elektronické knihy Jetbook Color Deluxe. Hlavní rozdíl je v obsahu balení a softwaru. Spolu s verzí Deluxe je dodáván ruční skener ECTACO / C-Pen, který se připojuje přes USB port knihy a umožňuje skenovat text přímo do elektronické knihy pro překlady nebo zpracování.

ECTACO jetBook Color
Skener ECTACO C-Pen dokáže rozpoznat text 238 jazyku a naskenovat jej z nerovných povrchů. Skener je napájen z USB portu nebo zabudování dobíjecí baterie (ale pro práci s Jetbook Color Deluxe a přenos textu je nutno USB připojení), rozpoznává text a velikosti písmen od 5 do 22 bodů, s rychlostí 15 cm / s a dokáže rozpoznat čárové kódy, typu 1D. Jeho rozměry - 130 x 18 x 32 mm, hmotnost - 662 gramů.

Jetbook Color Deluxe je elektronická kniha, která má 9,7-palcový barevný dotykový displej E-Ink Triton čtvrté generace. Rozlišení obrazovky je 1600 x 1200 pixelů, a interakce s ním se provádí pomoci speciálního pera. Ostatní vlastnosti přístroje zahrnují: procesor s frekvencí 800 MHz, operační systém WinCE 6.0, 4 GB vnitřní paměti a slot pro paměťové karty micro SD kapacitou až 32 GB.

Komunikační schopnosti jsou představeny bezdrátovým modulem Wi-Fi připojení standardu b / g a prohlížečem Opera. Lithium-polymerová baterie, s baterií 2350 mA / h zajištuje až 10.000 obracení listu na jedno nabití. Obrysové rozměry přístroje jsou 270 x 188 x 11,5 mm, hmotnost - 660 gramů.

Ale Jetbook Color Deluxe - je nejen e-kniha, ale i učebnice a překladatel zároveň. Také má spoustu dalších významných funkcí. Zařízení podporuje spousta formátu (Adobe DRM 9.1, ePub, Mobi, ČLR, RTF, TXT, PDF, FB2, djvu, JPG, GIF, PNG, BMP), ručně psané poznámky v PDF a DJVU souborech a sešitu (s funkcí rozpoznávání rukopisu), Text-to-Speech pro čtení knih nahlas, podtržení a zvýraznění textu, reprodukce audio souboru (přes sluchátka nebo vestavěné reproduktory), a mnoho dalších.

Jsou k dispozici knihovna elektronických knih a příručka z různých oborů (matematika, chemie, fyzika, biologie a zeměpis) a systém seřaďování (vyhledávání, hodnocení, seznam nedávno prohlížených, atd.). Aplikace zahrnují vědecké a finanční kalkulačky, různé jazykové hry a další aplikace. Součástí balení je pouzdro, které lze použit jako stojan. E-knihy Jetbook Color Deluxe je k dispozici v černé a bílé barvě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama