Srpen 2011

ECTACO: Němčina...Angličtina

6. srpna 2011 v 17:50 | Alex.P
Novinky.cz

"Německé kliniky opět budou na veletrhu lákat české lékaře"

"...Stejně jako loni organizátoři očekávají, že mnoho lékařů přímo na veletrhu podá svoji přihlášku k práci u nich. Přednost vždy ale budou mít ti, kteří perfektně ovládají jazyk, což u mnoha lékařů není. Proto je také nyní tak velký zájem o vyuke němčiny a angličtiny...
Ministr zdravotnictví: " "Je to velký zásah do soukromého života a odchod do zahraničí vyžaduje kromě perfektní znalosti jazyka i dobrodružnou povahu. Ne každý to zvládne..."

"Znalost angličtiny je při hledání zaměstnání důležitá"

"...Až 75 procent nabídek práce vyžadovalo v letošním prvním pololetí znalost cizího jazyka. Zaměstnavatelé hledali uchazeče o práci zejména se znalostí angličtiny, dále pak s němčinou a slovenštinou. Vyplývá to z údajů z pracovního portálu Profesia.cz.
Znalost anglického jazyka mezi uchazeči o práci uvedlo 57 procent z nich, jde o mírně pokročilé a lidi se základní znalostí. Znalost němčiny uvedlo 41 procent respondentů, z toho 22 procent uvádí, že ovládá jen základy. Třetím nejrozšířenějším cizím jazykem je ruština, kterou by se domluvilo 16 procent uchazečů. Následuje francouzština, slovenština a italština.
Zatímco znalost libovolného cizího jazyka vyžaduje v ČR 75 procent nabídek práce, v Maďarsku je to 65 procent a na Slovensku 62 procent nabídek. Nejrozšířenějším jazykem ve všech zemích, požadovaným zaměstnavateli, je angličtina. Za ní s výrazným odstupem následuje němčina..."ECTACO Ads.
tel. 774999399, info@ectaco.cz

Češi musí hledat nové a efektivnější formy jazykové výuky

6. srpna 2011 v 8:21 | Alex.P

...I přes rozsáhlou nabídku jazykových kurzů a výukových software se Čechům nedaří rozvíjet své jazykové kompetence. Potřebují hledat nové formy výuky, které se jim časově více přizpůsobí. Portál cz-slovnik.cz, přináší Čechům možnost vyzkoušet si novou formu výuky. Jedná se o způsob výuky využívající moderní technologie ve formě elektronických překladatelů (slovníků) ECTACO...

ECTACO Ads.
tel.777333779. info@ectaco.cz

Galerie: Kapesní překladač Partner ECz 900T (2)

5. srpna 2011 v 8:06 | Alex Porpski
Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní slovník ECZ 900T je maximálně přehledný a srozumitelný, s velice pokročilou slovní zásobou, dvojjazyčným organizérem, telefonním diářem a plánovačem. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglicky mluvících zemí nebo na vyuku anglickeho jazyka. Kromě možnosti syntetické výslovnosti obsahuje slovník i výslovnost namluvenou rodilými mluvčími a také psanou výslovnost v angličtině.(Technologie řeči TTS).Slovník ECZ 900T se vyznačuje velkým množstvím nadstandardních funkcí, rychlostí a stabilitou.
777333779, info@ectaco.cz

Galerie: Kapesní překladač Partner ECz 900T

5. srpna 2011 v 8:00 | Alex Porpski
Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní slovník ECZ 900T je maximálně přehledný a srozumitelný, s velice pokročilou slovní zásobou, dvojjazyčným organizérem, telefonním diářem a plánovačem. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice a displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglicky mluvících zemí nebo na vyuku anglickeho jazyka. Kromě možnosti syntetické výslovnosti obsahuje slovník i výslovnost namluvenou rodilými mluvčími a také psanou výslovnost v angličtině.(Technologie řeči TTS).Slovník ECZ 900T se vyznačuje velkým množstvím nadstandardních funkcí, rychlostí a stabilitou.ECTACO Ads.


tel. 777333779, info@ectaco.cz

Česko <-> Anglický kapesní překladač ECTACO iTRAVL NTL-2Cz

4. srpna 2011 v 20:25

Překladové slovníky jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jednoduché překladové slovníky obsahují pouze několik desítek tisíc slov, zatímco kvalitní překladové slovníky obsahují stovky tisíc slov plus desítky tisíc nejpoužívanějších vět. Další velice důležitou funkcí, v které se liší jednotlivé překladové slovníky, je hlasový výstup. Při studiu cizích jazyků je velice důležité vědět, jak se které slovo řekne, neboť většina cizojazyčných slov se jinak píše a jinak vyslovuje. Velice užitečný hlasový výstup je většinou známkou kvalitního překladového slovníku. U hlasového výstupu ještě také záleží na kvalitě hlasového výstupu, například, zda jsou slovo namluvena rodilým mluvčím.
Při výběru překladového slovníku je dobré věnovat pozornost také displeji. Jednoduché slovníky obsahují pouze malý většinou dvou-řádkový displej, který je většinou špatně čitelný. Mnohem lepší jsou barevné dotykové displeje, které jsou přehledné a lze na nich nastavit například kontrast nebo další parametry. Další funkce, které nabízí překladové elektronické slovníky a v kterých se zároveň i liší, jsou doplňující funkce. Mezi ně patří například databanka, kalkulačka, zobrazení místního i světového času, kalendář, budík, hry, převody jednotek, přepočet kurzu a další.
Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní překladač ECTACO iTRAVL NTL-2Cz s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice na displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglickyh mluvících zemí nebo na vyuku anglickeho jazyka. Hlavní předností tohoto kapesního překladače je pokročilá technologie vyslovování anglických slov pomocí syntetizátoru. Slovník používá technologie řeči TTS. Slovní zásoba zahrnuje také výrazy z oblasti medicíny, práva, technické a obchodní termíny.
Slovník.
 • Kapesní překladač obsahuje více než 700,000 slov a 14.000 fraz.
 • Výslovnost všech anglických slov.
 • Anglicko-anglicky současný moderní slovník "WordNet English explanatory dictionary " seslovní zásobou 70.000 slov.
 • Pokročilé pozpoznovaný slov a funkce MorphoFinder™
 • Výmena karet MMC/SD dovoluje využítí jiných slovnikou a jazykových programu
 • Elektronická konverzační příručka "Travel Voice PhraseBook" a americký průvodce "Fodor's Travel Guide"
 • Výukový software "Angličtina do ucha" (MP3 soubory).
 • Technologieřeči TTSje schopna reprodukovat výslovnost libovolného anglického textu bez ohledu na lexikální význam slov.
 • Vyhledává slova i části slov.
 • Všeobecná i odborná slovní zásoba - odborná slovní zásoba zahrnuje více jak deset oborů (počítačový, technický, elektrotechnický, lékařský, ad.).
 • Vlastní integrovaná podpora klávesnic přepíná mezi českou a cizí klávesnicí.
 • Plná česká lokalizace.
Cestování.
 • Anglicko<->Česky Audio PhraseBook.
 • Průvodce "Fodor's Travel Guide"...
Multimédia.
 • Video Player.
 • Audio Player.
 • Podpora formátů: .AVI, .MP3, .WMA, .OGG, .JPG, .PNG.
 • Diktafon Digital "Voice Recorder".
JetBook elektronicka kniha.
 • Podpora formátů texta: .TXT a .FB2.
A více:
 • Funkce automatického vypnutí šetří baterii, možnost zvolit vypnutí přístroje za 1 až 5 minut.
 • Kalkulačka.
 • Spojení s PC.
 • Volná paměť slovnika do 2 Gb.
 • Displej: Color touch screen (320 x 240 pixels).
 • Osvícení displeje.
 • Přiložené baterie: Li-Polymer rechargeable battery.
 • Bonus & demo software.
 • Plná česká lokalizace.
 • 96 elektronických knig v češtině.

Ozvučený Česko <-> Anglický kapesní překladač ECTACO iTRAVL NTL-2Cz

1. srpna 2011 v 7:30 | Alex.P
Kapesní překladač obsahuje více než 700,000 slov a 14.000 fraz. Překladové slovníky jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jednoduché překladové slovníky obsahují pouze několik desítek tisíc slov, zatímco kvalitní překladové slovníky obsahují stovky tisíc slov plus desítky tisíc nejpoužívanějších vět. Další velice důležitou funkcí, v které se liší jednotlivé překladové slovníky, je hlasový výstup. Při studiu cizích jazyků je velice důležité vědět, jak se které slovo řekne, neboť většina cizojazyčných slov se jinak píše a jinak vyslovuje. Velice užitečný hlasový výstup je většinou známkou kvalitního překladového slovníku. U hlasového výstupu ještě také záleží na kvalitě hlasového výstupu, například, zda jsou slovo namluvena rodilým mluvčím. Při výběru překladového slovníku je dobré věnovat pozornost také displeji. Jednoduché slovníky obsahují pouze malý většinou dvou-řádkový displej, který je většinou špatně čitelný. Mnohem lepší jsou barevné dotykové displeje, které jsou přehledné a lze na nich nastavit například kontrast nebo další parametry. Další funkce, které nabízí překladové elektronické slovníky a v kterých se zároveň i liší, jsou doplňující funkce. Mezi ně patří například databanka, kalkulačka, zobrazení místního i světového času, kalendář, budík, hry, převody jednotek, přepočet kurzu a další. Anglicko-český / česko-anglický mluvící kapesní překladač ECTACO iTRAVL NTL-2Cz s velice pokročilou slovní zásobou. Díky názornému uživatelskému rozhraní, klávesnice na displeje, modernímu designu a navigačním tlačítkům se s tímto kapesním překladačem velice snadno pracuje. Tento kapesní překladač je velice vhodný na cesty do anglickyh mluvících zemí nebo na vyuku anglickeho jazyka. Hlavní předností tohoto kapesního překladače je pokročilá technologie vyslovování anglických slov pomocí syntetizátoru. Slovník používá technologie řeči TTS. Slovní zásoba zahrnuje také výrazy z oblasti medicíny, práva, technické a obchodní termíny. ECTACO Ads. tel. 777333779 www.cz-slovnik.cz, www.slovnik.biz, www-slovnik.cz, www.ectacoinc.cz info@ectaco.cz