Ruční skener C-Pen 3,5 ECTACO

29. července 2011 v 7:38 | Alex Porp
Ruční skener C-Pen 3,5 Ectaco nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android.
Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC.
Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery společnosti C-Pen 3,5 Ectaco jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času.
ECTACO Ads.
777333779, 60338387
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lukas Lukas | 29. července 2011 v 7:45 | Reagovat

Jsem velmi spokojen, paráda – doporučuji to samé i vám. Skener C-Pen dostal na www.slovnik.biz

2 ECTACO ECTACO | 29. července 2011 v 7:45 | Reagovat

[1]:Dekujeme

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama