Červenec 2011

Elektronické překladače společnosti ECTACO

29. července 2011 v 7:42 | Alex Porp

Rádi bychom Vám představilielektronické překladače společnostiEctaco.

Překladač Ectaco se liší od jiných překladačů hlavně vysokou slovní zásobou a výukou gramatiky anglického a německého jazyka, nelze ani opomenout jednoduché používání přístroje při komunikaci s lidmi hovořícími cizím jazykem a hlavně po stránce gramatiky bezchybně. Na internetu existují překladače, které tupě překládají text bez rozlišení synonyma a slovosledu v cizím jazyce. Mnoho lidí má mylnou představu o srozumitelném překladu textu na internetových překladačích, ale fakt je takový, že student, který se učí cizí jazyk,význam překladu posoudí jako nesrozumitelný, taktéž i váš cizojazyčný protějšek.


Překladače Ectaco nabízejí naprosto jinou možnost výuky a komunikace, díky bezkonkurenční slovní zásobě napíšete z fráze dominantní slovo jako odlet, hlad, teplota, atd. a překladač vyhledá frázi kterou můžete v situaci použít a navíc vyslovit a to nejpodstatnější je gramaticky bezchybná. Tímto se učíte jazyk bez gramatických chyb a správným slovosledem. Také tyto frýze můžete do překladače zopakovat a překladač zkontroluje Vaši výslovnost. Co dodat, nejvyšší slovní zásoba na trhu, výkladový slovník, nepravidelná slovesa, idiomy, 14000 frází, vyukové programy pro začátečníky a pokročilé, čtení knih, MP3, MP4, výslovnost lektorem angličtiny a němčiny, kontrola vaší výslovnosti cizího jazyka.

Jsme dynamická společnost na českém trhu, již 12 let Vám nabízíme náš bezkonkurenční sortiment v oblasti překladačů a slovníků pro výuku a komunikaci v cizím jazyce.

Tím, že jsme výhradní dovozci, jsme Vám schopni utvořit bezkonkurenční nabídku ceny a sestavy jazyků.

ECTACO Ads.

777333779, info@ectaco.cz

Ruční skener C-Pen 3,5 ECTACO

29. července 2011 v 7:38 | Alex Porp
Ruční skener C-Pen 3,5 Ectaco nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android.
Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC.
Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery společnosti C-Pen 3,5 Ectaco jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času.
ECTACO Ads.
777333779, 60338387

Elektronická kniha JetBook Mini

15. července 2011 v 11:24 | Alex.P

Tradiční papírovou podobu knihy si nejlépe vychutnáte pohodlně v křesle nebo posteli, případně na lehátku na pláži. Na cestách ale mohou být jejich mnohdy větší rozměry a hmotnost nepříjemnou překážkou. Čtečka elektronických knih se zdá být pro tyto situace optimálním řešením. Minimálně proto, že se do ní vejde obrovské množství titulů.ECTACO Ads.
777333779, info@ectaco.cz