Scaner C-Pen 20/ECTACO

13. května 2010 v 13:22 | Alex Porp
Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....C-Pen 20 skenuje nejen tištěný text, ale také bankovní čárové kódy.
Skenerom C-Pen 20 je možné jednoduchým způsobem zadávat do počítače text z knih, dokladů a článků. Díky tomu je práce s doklady ještě více lehčí. C-Pen 20 umožňuje rychlé a lehké zadávání tištěných dat do počítače, proto je též často využíván osobami, které si cení pohodlného šetření časem a taktéž se starají o pracovní komfort.
Svým vzhledem připomíná fix se zabudovaným USB kabelem. Skenování textu vykoná přesunutím zařízením přes tištěný text. Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši.
Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 15 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Kromě tištěného textu (také polského), C-Pen 20 čte písmena, jednorozměrné čárové kódy a také oficiální bankovní znaky: OCR-A, OCR-B i MICR (E13B). Zpracovává text o velikosti 5-22 bodů napsaný v 167 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. Hlavní charakteristikou skaneru C-Pen 20 jsou miniaturní rozměry (131x19x31 mm) a hmotnost pouhých 80 g včetne USB kabelu. Velikost skenovaneho pisma může být v rozmezi 5-22 tiskových bodů.

Možnosti:

Zadávání údajů z faktur pro finančně-účetní systémy.
Přímé zadávání tištěných informací do databáze dat.
Čtení a ukládání tištěného textu včetně diakritiky do elektronické podoby (Skenování částí textu z tištěných materiálů takových jako: knihy, časopisy, doklady pro vědecké a výzkumné účely, vizitky.)
Skenování textů do překladatelských aplikací.
Umožňuje osobám s disleksií zadávání textu do počítače, který je následně zpracovaný programem měnícím text na reč*.
Zadávání dat pro internetové účetnictví.
Čtení číslic 0-9
Plná podpora českého jazyka. C-Pen 20 je navíc schopné rozpoznat 167 jazyků.
Rozlišení čárových kódů v logistických pracích.
Komunikaci (PC, PDA, mobilní telefon)
Konfigurovatelná funkční klávesa
Příjemné uživatelské prostředí s mnohými doplňujícími  funkcemi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Burberry Totes Burberry Totes | E-mail | Web | 15. června 2011 v 9:20 | Reagovat

Thank you for sharing this article.It is great! There are some information which will help me very much.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama